اعطای تندیس و تقدیرنامه به رئیس هیات مدیره مهندسین مشاور بوم‌‌پاد

تندیس و تقدیرنامه ششمین اجلاس سراسری مسئولیت اجتماعی و فرهنگ سازمانی به رئیس هیات مدیره شرکت مهندسان مشاور بوم پاد اعطا شد.

ششمین اجلاس سراسری مسئولیت‌ پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای تهران برگزار شد.

در این مراسم بر اساس ارزیابی هیات داوران درباره فعالیت شرکت‌ها و سازمان‌ها در حوزه مسئولیت پذیری اجتماعی (CSR)، برترین‌های طراحی و نظارت در حوزه ساختمان معرفی شدند.

در این راستا مهندسان مشاور بوم پاد به‌عنوان برندی شناخته شده در این زمینه، در کنار برخی از دیگر شرکت‌ها معرفی شد، همچنین مهندسان مشاور بوم پاد موفق به دریافت تندیس و تقدیرنامه ویژه ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی (CSR) و فرهنگ سازمانی شدند و از مهندس حمیدرضا مقربی شایسته، رییس هیات مدیره مهندسان مشاور بوم پاد تقدیر به‌ عمل آمد.

در این مراسم دکتر رضا وفایی یگانه، معاون اقتصادی و کسب و کار اتاق تعاون و دکتر سعید خزایی، عضو هیات علمی دانشگاه تهران و ریاست کمیته علمی اجلاس حضور داشتند، علاوه براین دکتر‌هادی قوام، عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد و جمعی از مسئولان و صاحب نظران حوزه مسئولیت اجتماعی نیز از دیگر حاضران این در این جلسه بودند.

گفتنی است؛ هدف از برپایی این رویداد، معرفی شرکت‌های برتر از نظر عملکرد تاثیرگذار در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی همچنین تبادل تجربیات موفق شرکت‌های حاضر است.

این همایش در ششمین دوره خود در سه بخش برگزار شد، براین اساس مسئولیت اخلاقی با محوریت رعایت حقوق انسانی، مبارزه با فساد، رعایت حریم خصوصی و امنیت اطلاعات و ایجاد فرصت‌های شغلی از جمله بخش‌های مدنظر در اجلاس مذکور بود.

علاوه براین مسئولیت انسانی که در آن سلامت و درمان جامعه و توجه به بیماران خاص، سازمان دهی کمپین‌های اجتماعی و حمایت اجتماعی از اقشار آسیب پذیر و مسئولیت زیست محیطی مورد توجه بود، در کنار این موارد کاهش آلاینده‌های هوا، حذف زباله‌های صنعتی، گسترش فضای سبز و عدم انتشار گازهای گلخانه‌ای نیز مورد توجه قرار داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا